Kom langs voor een kennismaking bij de mooie nieuwe showroom.
Kom langs voor een kennismaking bij de mooie nieuwe showroom.

Nieuwe wand- en tegelexpert Hengelo

Algemeen

Afgelopen maand opende in Hengelo een nieuw bedrijf zijn deuren: Cebasema. Een one stop service bedrijf op het gebied van tegels, tegelwerken en sanitair. Een echt familiebedrijf waar ontzorgen centraal staat en waar service voorop staat.

HENGELO - Gerbert en Charisma Kempers zijn met groot enthousiasme begonnen met hun nieuwe bedrijf. Wat zij bieden: ruim ervaring in alle facetten van de tegelbranche en oog voor persoonlijke service. Zo is Gerbert sinds 1993 actief als tegelzetter en was door de jaren heen werkzaam in diverse functies binnen de branche. Van verkoopadviseur, tegelzetter, inplanner, projectleider en al het andere wat er in zo’n bedrijf komt kijken. Charisma was jarenlang werkzaam als administratief medewerker bij een tegelshowroom. Samen hebben zij veel praktische ervaring met de uitdagingen en valkuilen in de branche en weten zij precies hoe zij de service kunnen optimaliseren.

Van tegelwerker naar trendy showroom
Een eigen bedrijf opzetten was dan ook een vrij logische stap. Aanvankelijk onder de naam Kempers Tegelwerken, maar nu dus met een trendy showroom onder de naam Cebasema. Genoemd naar de voorletters van de vier kinderen van het echtpaar. Want: het moet ook écht een familiebedrijf zijn. Het duo vult elkaar mooi aan qua taken; Gerbert die de klussen uitvoert en verkoopadviseur is in de tegelshowroom en Charisma die in de showroom advies geeft en de administratie doet. De showroom van Cebasema valt op door de gezellige, huiselijke uitstraling. Met 170 vierkante meter niet de grootste, maar wél heel sfeervol. Een andere belevenis dan zo’n kille, grote bouwmarkt. Wie graag wat advies wil of gewoon eens rond wil kijken wat er zoal te koop is, is van harte welkom. Woensdag, donderdag en vrijdag is Cebasema open, telkens van 09.15 tot 13.45 en van 14.45 tot 17.30 uur. Op zaterdag van 09.30 tot 15.30 uur. Buiten deze tijden kan de showroom op afspraak bezocht worden. Charisma benadrukt dat zij géén fan is van opdringerige verkopers. “Ook voor een kop koffie is iedereen gewoon welkom.”

One stop service
De insteek van Cebasema is om klanten zoveel mogelijk te ontzorgen, van het eerste contact tot de succesvolle afronding. Zij richten zich zowel op de particulier als het bedrijfsleven. Naast Gerbert is er ook een kleinschalig team van tegelzetters en installateurs die hem ondersteunen bij deze werkzaamheden. Allemaal vakmensen met eveneens jarenlange ervaring. Cebasema verzorgt niet alleen het tegelwerk, maar kan ook de plaatsing van eventueel sanitair verzorgen. Het grote voordeel van een one stop service moge duidelijk zijn: als klant heb je te maken met één partij en één aanspreekpunt. De werkzaamheden worden zo efficiënt mogelijk uitgevoerd, met zo min mogelijk hinder. Voor het sanitair werken ze samen met een betrouwbare Nederlandse leverancier die een kwalitatief mooi huismerk levert voor aantrekkelijke prijzen. Cebasema legt ook graag contacten met andere bedrijven in de regio om leuke samenwerkingen aan te gaan.

Unieke tegels voor jóuw unieke badkamer
Cebasema voert een breed assortiment aan mooie, kwalitatief goede en tijdloze tegels die in elke badkamer passen. Maar vooral interessant zijn de unieke tegels die je juist niet in iedere andere zaak aantreft. Goed beschouwd breng je aardig wat uren door in je badkamer. Dan wil je ook graag iets wat helemaal bij je past. Niet zomaar een badkamer, maar jóuw badkamer. Bijzonder om te noemen is dat Gerbert gespecialiseerd is in XXL ‘Slabs’ leveren én plaatsen. Dit zijn tegels met afmetingen tot wel drie meter. Het voordeel van dit soort grote tegels is de luxe, rustige look zonder storende voegen. Wanneer deze té groot zijn voor de beoogde plek kan er ook gekozen worden voor de kleinere varianten tot 1,20 meter.

Speciale kortingsactie
Omdat Cebasema in september de deuren opende, hebben ze ook nog een leuke openingsaanbieding. In de ‘Woonmaand’ oktober en november ontvang je 20 procent korting op alle wand- en vloertegels, met uitzondering van de XXL Slabs.

Kom langs, de koffie staat klaar!
Kom ook eens langs voor een gezellige kennismaking in de showroom. Deze is gevestigd aan de Steenzoutweg 27-A in Hengelo. Kijk voor meer informatie op: www.cebasema-tegels.nl of bel met: 06-12 42 16 00

Afbeelding
Schoenenspektakel in Hengelo: korting op uw favoriete merken! 23 uur geleden
180 renners fietsen de Ronde van Overijssel op zaterdag 2 mei. (foto: Herbert Huizer)
‘Ronde van Overijssel is een mooi wielerspektakel’ 22 apr, 13:52
Werken in de cleanroom. Tecnotion is op zoek naar monteurs en assemblagemedewerkers.
Bouw mee aan technologie van morgen bij Tecnotion 22 apr, 13:37
Afbeelding
Boek Jan Kip: “Als ik een hemel kon maken dan deed ik het” 22 apr, 10:56
Corine Hofstra.
Column Corine Hofstra: Borne was op z’n Best! 21 apr, 14:34
Robert Lusthusz en zijn team adviseren je graag bij het creëren van extra leefruimte met bijvoorbeeld een veranda of tuinkamer.
Verasol Oldenzaal pakt uit met 21% btw-voordeel 21 apr, 14:26
Er werden weer mooie prestaties geleverd door de dammers.
Terugblik Bornse damsport: Kort, of lang en energie slurpend 21 apr, 13:51
Afbeelding
Zestig jaar mobiliteit en ondernemerschap in Twente 21 apr, 13:43