Corine Hofstra.
Corine Hofstra.

Column Corine Hofstra: De Slag om Borne komt er weer aan!

Column

‘Kan jij nog wel veilig over straat?’ vroeg iemand mij vorige week. ‘Of is dit toevallig een aanwijzing dat je hier nu loopt?’. Nu Slag om Borne over een aantal dagen begint, begint de spanning alweer te stijgen in het dorp. 

Met een charmeoffensief, diverse omkooppogingen en het proberen dronken te voeren proberen fanatieke spelers bij ons als organisatie hints of antwoorden los te peuteren. Lukt natuurlijk niet. Sterker nog: elk jaar worden we er steeds beter in. Misschien proberen we jullie zelfs wel om de tuin te leiden door te zeggen dat je schaatsen mee moet nemen. Een bezem klaar moet zetten of dat je je beste pak beter nog even kan laten stomen. Veel dingen die we zeggen moet je trouwens met een korreltje zout nemen.

Mensen uit Oldenzaal die meedoen met een gelijksoortig spel in hun eigen gemeente kunnen trouwens het beste naar het afgelopen jaar van Borne kijken. De Oldenzalers zijn inmiddels uitgegroeid tot ware copycats en bootsen veel na van onze opdrachten & storytelling. Origineel? Nee. Creatief? Nee. Vind ik het jammer? Ja, absoluut. Maar zoals iedereen continu om ons heen zegt: je moet het zien als compliment want een goed voorbeeld doet goed volgen!

En onder de noemer ‘beter goed gejat, dan slecht verzonnen’ is er niets anders aan te doen dan zuchten, glimlachen en de schouders eronder. Er komt namelijk aankomende zaterdag weer een onwijs creatieve, bizarre, chaotische en knotsgekke editie aan! Helemaal leuk. Helemaal origineel. En helemaal geheim. Helemaal zin in! Denk je nou: wat is de Slag om Borne? Kijk maar eens op slagomborne.nl. Dit jaar meer dan 2.500 spelers!

Corine Hofstra
Visit Borne

Er is altijd wel iets leuks te beleven in en om Borne! Ook op de hoogte blijven van alle leuke activiteiten? Kijk dan ook eens op de website: www.visitborne.nl 

Afbeelding
Schoenenspektakel in Hengelo: korting op uw favoriete merken! 22 apr, 16:29
180 renners fietsen de Ronde van Overijssel op zaterdag 2 mei. (foto: Herbert Huizer)
‘Ronde van Overijssel is een mooi wielerspektakel’ 22 apr, 13:52
Werken in de cleanroom. Tecnotion is op zoek naar monteurs en assemblagemedewerkers.
Bouw mee aan technologie van morgen bij Tecnotion 22 apr, 13:37
Afbeelding
Boek Jan Kip: “Als ik een hemel kon maken dan deed ik het” 22 apr, 10:56
Corine Hofstra.
Column Corine Hofstra: Borne was op z’n Best! 21 apr, 14:34
Robert Lusthusz en zijn team adviseren je graag bij het creëren van extra leefruimte met bijvoorbeeld een veranda of tuinkamer.
Verasol Oldenzaal pakt uit met 21% btw-voordeel 21 apr, 14:26
Er werden weer mooie prestaties geleverd door de dammers.
Terugblik Bornse damsport: Kort, of lang en energie slurpend 21 apr, 13:51
Afbeelding
Zestig jaar mobiliteit en ondernemerschap in Twente 21 apr, 13:43