Ook in augustus nog met korting naar Bounce Valley Enschede en Monkey Town Enschede.
Ook in augustus nog met korting naar Bounce Valley Enschede en Monkey Town Enschede.

Sparen bij PLUS voor korting op Monkey Town en Bounce Valley

Zakelijk

PLUS Supermarkten in de regio, Monkey Town Enschede en Bounce Valley Enschede werken samen om gezinnen uit Twente en omstreken op een aantrekkelijke en voordelige manier te laten genieten van een dagje uit. Dankzij een speciale spaaractie kunnen klanten eenvoudig korting verdienen bij deze twee indoorattracties. 

REGIO - Bij elke 10 euro aan boodschappen in deelnemende PLUS-vestigingen ontvangt de klant een spaarzegel. Een volle spaarkaart van tien zegels levert vervolgens voordeel op bij Monkey Town en Bounce Valley in Enschede. 

Monkey Town

Bij Monkey Town Enschede sparen klanten voor een tweede entreekaartje gratis, ideaal voor gezinnen met meerdere kinderen of voor vriendjes die gezellig mee willen spelen. Monkey Town Enschede heeft diverse leeftijdszones. Zo kunnen kinderen vanaf vier jaar in de Fun House klimmen en klauteren en is er voor kinderen tot vier jaar een peuterzone.

Bounce Valley

Bounce Valley Enschede, het grootste luchtkussenpark in Twente, biedt een vergelijkbaar aantrekkelijk voordeel. Met een volle spaarkaart krijgen klanten nadat ze online geboekt hebben het tweede uur jumpen gratis. Dit maakt een bezoek aan Bounce Valley nog toegankelijker en voordeliger voor iedereen die houdt van een actief dagje uit. Het park is geschikt voor alle leeftijden. Er zijn op het luchtkussen van 1.000 vierkante meter verschillende obstakels en attracties te vinden zoals Catch the Light, Free Jump en Extreme Slides. Daarnaast beschikt men over een trampolineveld en airtracks, die onder jumpers vaak  erg populair zijn.

De spaaractie is breed opgezet en wordt ondersteund door diverse PLUS Supermarkten verspreid over Twente. Deelnemende locaties zijn onder andere te vinden in Enschede (Esmarklaan), Oldenzaal (Kloosterland), Borne (Oude Hengeloseweg en De Hofte), Denekamp (Oldenzaalsestraat), Nijverdal (Smidsweg en Portlandweg), Overdinkel (Hoofdstraat), Tubbergen (De Eendracht), Weerselo (Bisschopstraat) en Wierden (Hexelseweg). Sparen kan nog tot en met 31 juli, inleveren kan ook nog in augustus. Alle 43 deelnemende winkels en boekingsinstructies staan op de speciale website.

https://bouncevalley.nl/nl/plus-spaaractie-locaties

Corine Hofstra.
Column Corine Hofstra: Borne was op z’n Best! 2 uur geleden
Robert Lusthusz en zijn team adviseren je graag bij het creëren van extra leefruimte met bijvoorbeeld een veranda of tuinkamer.
Verasol Oldenzaal pakt uit met 21% btw-voordeel 2 uur geleden
Er werden weer mooie prestaties geleverd door de dammers.
Terugblik Bornse damsport: Kort, of lang en energie slurpend 3 uur geleden
Afbeelding
Zestig jaar mobiliteit en ondernemerschap in Twente 3 uur geleden
Irene Pigge.
Column Irene Pigge: Het dak op 3 uur geleden
Afbeelding
Samen Kerken: Paus Leo versus Donald Trump 3 uur geleden
Bij Iggy schijnt altijd de zon en bij Meneer Snor hangt een donkere wolk boven zijn huis. Kom naar Het zonnetje in huis! Foto: J. Hanssen
In de meivakantie (dit jaar in april) volop familievoorstellingen! 3 uur geleden
Wespen dragen onder andere bij aan de bestuiving van bloemen en planten.
Ook de wesp heeft zeker een functie! 3 uur geleden