Afbeelding
Foto: Shutterstock

Wereld Alzheimer Dag

Algemeen

Op maandag 21 september is het Wereld Alzheimer Dag. Hét moment om samen extra aandacht te vragen voor de ziekte van Alzheimer en alle andere vormen van dementie. Het thema voor dit jaar is ‘Ik blijf meedoen’. Bewegen geeft plezier, minder stress en is gezond voor het brein. Zij hopen veel mensen met dementie en hun naasten in beweging te brengen. Op donderdag 17 september is er een beweegactiviteit van 10.00 tot 14.30 uur bij RKSV Neo, Twickerlerblokweg 9 in Borne. Er zijn geen kosten verbonden aan de activiteit en lunch.

Dit jaar staat ook het evenement van Alzheimer Nederland afdeling Borne in het teken van ‘Ik blijf meedoen.’

“Bewegen is niet alleen goed voor het lichaam maar ook voor de geest. Daarom hebben we in samenwerking met NEO een gevarieerd programma samengesteld. Zo kunnen we kennis maken met verschillende vormen van beweging. We sluiten de activiteit af met een gezamenlijke en gezellige lunch. We hopen dit samen met jullie tot een bewegelijke ochtend te maken.”

Opgave via: borne@wijkracht.nl, graag voor 10 september 2024. Heeft u vragen over bewegen en wat bij u zou passen? Ze gaan er graag met u over in gesprek. Deze beweegactiviteit wordt gehouden in samenwerking met: RSKV NEO, Carint Reggeland en ‘t Dijkhuis. Kijk voor andere soortgelijke  activiteiten ook eens op www.wijkracht.nl 

Afbeelding
Momenten die blijven hangen geven het leven kleur 43 minuten geleden
Afbeelding
Oplossingen puzzelpagina 58 minuten geleden
Afbeelding
Bijdrage bij hoge schoolkosten 1 uur geleden
Er komt veel kijken bij het lanceren van een nieuw merk.
Jonge ondernemers lanceren MOZA 1 uur geleden
Begin het nieuwe jaar goed met een mooie laptop.
Sterke laptops voor nieuwe schooljaar 2 uur geleden
Afbeelding
Wereld Alzheimer Dag 2 uur geleden
Afbeelding
Twentse Vlooienmarkt biedt een antwoord op de recessie 3 uur geleden
Irene Pigge.
Sorry voor het vreemdgaan 4 uur geleden