
Dr. Schmickler en Dr. Cartsburg: ''We bieden complete oogzorg.'' (Foto: Beeldrecht Augen-Zentrum-Nordwest)
Augen-Zentrum-Nordwest de modernste apparatuur
Oogheelkundige zorg op het hoogste niveau: dat biedt Augen-Zentrum-Nordwest, net over de grens in Ahaus. Een team van ervaren specialisten behandelt dagelijks tientallen mensen met uiteenlopende aandoeningen aan het oog.
AHAUS - ‘’We krijgen hier bij Augen-Zentrum-Nordwest veel Nederlanders op bezoek. Onze kliniek heeft een goede naam opgebouwd. Niet alleen hier in Duitsland, maar ook net over de grens in Nederland. Nederlanders zijn belangrijk voor ons”, zo vertelt dr. Schmickler. ‘’Zo praten we Nederlands. Patiënten kunnen bij Augen-Zentrum-Nordwest rekenen op korte wachttijden. Augen-Zentrum-Nordwest is gevestigd aan de Domhof 15 in het centrum van Ahaus. In deze praktijk komen de patiënten voor een diagnose. Geopereerd wordt in het OP-Zentrum bij het St. Marien-Krankenhaus in Ahaus. Voor een diagnose, behandeling en nazorg hoeven Nederlanders dus niet ver te reizen. Dat gebeurt allemaal in Ahaus.”
Veel voorkomende behandelingen zijn operaties aan grauwe staar, glaucoom, hoornvliestransplantaties en netvliesoperaties. Het Augenzentrum Nordwest biedt ook cosmetische chirurgie, als ook ooglidcorrecties. Tevens zijn er lasertechnieken waardoor de bril overbodig wordt. Cartsburg: “We bieden complete oogzorg. Hier werken meer dan twintig artsen, er zijn tweehonderd medewerkers en twaalfduizend operaties per jaar, op 12 locaties direct over de grens. Staaroperaties zijn er jaarlijks zo’n zesduizend.”
-
Stadiontours De Grolsch Veste in de zomervakantie
14:40
-
Borduren voor paleis
14:06
-
Smeren, smeren en nog eens smeren
13:29
-
Mooi resultaat voor KV Hertme
13:07
-
Key’nhook is nu Krey’nnus
12:54
-
Sanering asbestdaken blijft belangrijk
12:26
-
Zomerprogramma Borne Blijf Fit
11:45
-
Vakantie! Hoe kom je zo veilig mogelijk op je vakantieadres aan?
10:24
-
Samen Kerken: Andere werkelijkheid
1 dag geleden
-
Bespaar geld op het eten: handige tips
1 dag geleden
-
Mango Almelo brengt leuke dingen dichterbij deze zomer!
1 dag geleden
-
Leren dorsen met de hand bij museum Wendezoele!
1 dag geleden
-
Repaircafé in De Letterbak
1 dag geleden
-
Column Irene Pigge: AirPods
1 dag geleden
-
Veel te zien in de nachtelijke hemel
1 dag geleden
-
Laat je droom in vervulling gaan
1 dag geleden
-
Europastraat weer open voor verkeer
1 dag geleden
-
Nieuws van het postduivenfront: 2 juli
1 dag geleden
-
Zaalvoetbalvereniging huldigt vier jubilarissen
1 dag geleden
-
Vrijdagmiddagborrel
1 dag geleden
-
Column Corine Hofstra: Even terugblikken op het Afrika Festival
1 dag geleden
-
Was- en strijkservice voor inwoners Borne
1 dag geleden
-
Leerlingen De Vonder maken kennis met de bouw
2 dagen geleden
-
Markant: Dominee Dummeldam
6 dagen geleden
Nieuwsoverzicht
-
Stadiontours De Grolsch Veste in de zomervakantie
14:40
-
Borduren voor paleis
14:06
-
Smeren, smeren en nog eens smeren
13:29
-
Mooi resultaat voor KV Hertme
13:07
-
Key’nhook is nu Krey’nnus
12:54